Dobor ubran

Dobor ubran

Przejdźmy teraz z kolei do omówienia skrótowych zasad doboru ciuchów. Tak – istnieją pewne, utarte od dawien dawna schematy w zakresie odpowiedniego kompletowania ubrań. Warto kierować się nimi po to, aby mieć pewność, że nie popełniamy modowych wpadek. Zacznijmy od spodni. Podstawowy ubiór zarówno męski, jak i w dzisiejszych czasach strój uwielbiany przez panie. Która z nas nie ma w swojej szafie chociażby jednej pary spodni? Jakiekolwiek, jeansowe, w kantkę, krótkie, długie – wszystko jedno, zaletą każdej pary jest komfort jej noszenia, wygoda poruszania się, umożliwienie swobodnych ruchów oraz możliwość dostosowania do nich praktycznie wszystkich innych elementów garderoby.

Spodnie należy jednakże dobierać ze szczególną pieczołowitością. Po pierwsze, należy popatrzeć na nasz wzrost – tak na to, jak wysocy czy niscy jesteśmy w pierwszej kolejności a nie na wagę. Jeżeli mowa o osobach wysokich, to niestety ale w ich przypadku założenie spodni klasycznych rurek będzie wpadką modową. Nawet opinające, seksowne spodnie nie sprawdzą się na kobiecie mającej ponad 180 cm, ponieważ niestety ale doprowadzą do optycznego wydłużenia jej nóg jeszcze bardziej. Konsekwencją tego będzie karykaturalny wygląd, jakby chodziło się na szczudłach. Kolejna porada dotyczyć będzie bluzek. Jeżeli masz większy brzuszek, na przykład z charakterystyczną oponką, zapewne za wszelką cenę starasz się go zamaskować. Niewątpliwie w miejscach publicznych czujesz się z tym mało komfortowo – ciągle na wdechu, trzeba pamiętać o właściwej postawie, aby brzuch wizualnie wydawał się mniejszy, kłopoty ze wzdęciami, uważanie na to, co się je itd.

Nie jest to na pewno zbyt duża wygoda, dlatego warto zacząć tuszowanie mankamentów swej urody przede wszystkim od stosownego doboru ubrania. Najlepiej, aby ciuchy w postaci koszulek czy bluzek były podcinane pod biustem. Wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu – z jednej strony wyeksponujemy swoje piersi, a z drugiej zamaskujemy fałdkę tłuszczyku w okolicach brzucha. Podcięte pod piersiami fasony opadają luźno i zwiewnie na brzuch, więc nie opinają, zaś są swobodnie ułożone. Dzięki temu nie czujemy się skrępowane a i odczuje to lepiej nasz żołądek, który nie będzie przyduszany wąskimi spodniami czy zbyt mocno opinającymi koszulkami.

http://www.plandeki.eu/plandeki-budowlane